درباره شرکت گلاله سبز


در سال 1378 (1999) سه محور تخصصی چمن ، ‌طراحی فضای سبز و نگهداری زمين های ورزشی بعنوان هسته فعاليت های گروه تحقيقات مجموعه انتخاب گرديد. در سال 1379 (2000) شركت ، طراحی و اجرای عناصر زينتی فضای سبز را با ساخت آبنماهای داخل سالن و آبگير های محوطه ای آغاز نمود و ساخت تنديس های سبز را از سال 1380 (2001) در دستور كار خود قرارداد. از سال 1380 (2001) شركت ، پس از مطالعه خصوصيات بيش از 5000 كولتيوار چمن ، اقدام به فرموله نمودن تركيب بذر مناسب اقليم كشور بمنظور واردات آن نمود. فروشگاه كشاورزی گلاله با هدف حمايت از پروژه های داخلی شركت و عرضه عناصر و لوازم مورد نياز فعالان در رشته فضای سبز ، با تكيه بر تجربه يك دهه فعاليت اجرائی ، در سال 1381 (2002) در مهر شهر كرج تاسيس گرديد. اين فروشگاه عملاً كلكسيونی كامل از ادوات و عناصر مورد نياز است كه همراهی خدمات پس از فروش با عرضه محصولات ، دستاورد های ارزنده ای برای كاربران بهمراه داشته است. بیشتر درباره ما بخوانید
 • اعلام خدمات قابل عرضه شركت
 • معرفی ادوات و عناصر قابل عرضه
  فروشگاه كشاورزی گلاله
 • بانك اطلاعات مناقصات فضای سبز كشور
 • کاشت گونه های متنوع
اواخر سال 1382 (2004) فعاليت در زمينه چمن زمينهای ورزشی در كانون توجه و تحقيق قرار گرفت و شركت با اعمال روش های نوين طراحی و ساخت ملحقات و نصب آنها بر روی ماشين آلات و همچنين با بررسی شرايط محيطی و فرموله كردن مواد مورد نياز بستر موفق به احياء زمين های ورزشی تحت پيمان خود گرديد.

تکنولوژی

گرین روف

گرین روف

یکی از روش‌های جدید، زیبا و مفید، هم برای تغییر حال و هوای خانه و هم برای ایجاد فضای سبز و کمک به طبیعت شهری است.
ادامه مطلب
هایدرو سیدینگ

هایدرو سیدینگ

روش نوینی در کاشت چمن و گیاهان مرتعی محسوب میگردد که طی چند دهه اخیر جایگزین روشهای معمول میگردد.
ادامه مطلب
فضای سبز سه بعدی و عمومی

فضای سبز سه بعدی و عمومی

فضاهای سبز شهری نوعی از سطوح کاربری زمین شهری با پوششهای گیاهی انسان ساخت است که واجد بازدهی اجتماعی وبازدهی اکولوژیکی می باشند.
ادامه مطلب
انتقال درخت

انتقال درخت

انتقال موفق نهال درختان به عملیات تولید و تصمیمات اتخاذ شده قبل از انجام هرگونه عملیات برگرداندن خاک در زمین، بستگی دارد.
ادامه مطلب

آدرس ما

 • تهران ، میدان المپیک، خیابان ساحل، کوچه 43، پلاک 8
  ایمیل: info@agrogolaleh.com
  تلفن: 10-44137109
  فکس: 44115767