info@agrogolaleh.com +9821 4413711   سایت در حال ورود اطلاعات است
square_img

.

square_img

.


square_img

.

فلاور باکس

فلاور باکس


چه چیز بهتر از یک فضای گل کاری شده می تواند شکل و شمایل دکوراسیون داخلی و یا بیرونی منزل را زیبا کند؟ همه ما گیاهان و گل ها را دوست داریم و دست کم در منزل مان چند تایی گلدان داریم. گلدان هایی که با رسیدگی به آن ها حال مان خوب می شود و هر جوانه از آن ها امیدی تازه به دل مان می بخشد. گیاهان و گل های فانتزی که این روز ها به بازار عرضه می شوند حسابی انتخاب را سخت کرده اما هر کسی با هر سلیقه ای می تواند از بین آن ها انتخاب کند. امروزه طراحان در اکثر طرح های دکوراسیون های داخلی و البته خارجی گل ها را به عنوان عنصری مهم به کار می برند. به همین دلیل هر چه پیش تر می رویم نمونه های جدیدی از کاربرد شان در دکوراسیون عرضه می شود. فلاور باکس ها یکی از المان های پر کاربرد در دکوراسیون های امروزی می باشند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم. 

فلاور باکس چیست؟

منظور از فلاور باکس ها جعبه هایی از جنس چوب، پلاستیک و ... است که گل ها و گیاهان به شکلی مرتب و تمیز در آن ها قرار می گیرند. در حقیقت این باکس ها همان باغچه های قدیمی هستند اما به شکلی سامان گرفته و خیلی تمیز. تصور خیلی ها این است که فلاور باکس عنصری برای طراحی بیرونی ساختمان است اما این باکس ها در دکوراسیون داخلی منزل هم کاربرد زیادی دارند که به نمونه هایی از آن ها اشاره خواهیم کرد.

 

نمونه هایی از کاربرد فلاور باکس در فضای بیرونی خانه

ورودی خانه ها

ورودی هر خانه ای اولین قسمتی است که افراد با آن مواجه می شوند. زیبایی این قسمت می تواند تا اندازه زیادی بر قضاوت و نظر افراد تاثیر گذار باشد. خود ما اگر به جایی وارد شویم که ظاهری زیبا و چشم نواز دارد مسلما حس خیلی بهتری خواهیم داشت. به همین دلیل می توان از این باکس ها در کنار درب ورودی ساختمان استفاده کرد و نمای بیرونی ساختمان را حسابی زیبا کرد. بهتر است از گل ها و گیاهانی برای این قسمت استفاده کنیم که مقاومت و پایداری بیش تری دارند. گل های حساس را بگذارید برای داخل ساختمان. از فلاور باکس ها هم چنین برای ورودی لابی آپارتمان ها، هتل ها و ادارات هم می توان استفاده کرد. 

پشت پنجره های ساختمان

اغلب ساختمان ها پنجره ها و بالکن هایی دارند که در نمای بیرونی مشخص است. استفاده از فلاور باکس در پشت پنجره های نمای بیرون، یعنی در قسمتی خارج از ساختمان و یا در بالکن های کوچک، زیبایی نما را چندین برابر می کند. این باکس ها نه فقط نمای ساختمان را بلکه نمای شهر را هم زیبا تر خواهند کرد. 

نمونه هایی از کاربرد فلاور باکس در دکوراسیون داخلی خانه ها

استفاده از فلاور باکس در سرویس بهداشتی

امروزه این ایده در بسیاری از هتل ها و استراحتگاه های تفریحی اجرا شده است. قرار دادن فلاور باکس های کوچک در سرویس بهداشتی تاثیر زیادی بر محیط خواهد داشت. فراموش نکنید سرویس بهداشتی و حمام خانه هم به اندازه سایر قسمت ها باید تزیینات زیبا داشته باشند و نمی توان به دلیل این که در معرض دید نیستند سرسری از آن ها گذشت. در انتخاب گیاهان مناسب برای سرویس بهداشتی این نکته را هم در نظر داشته باشید که قرار دادن گیاهان دارای بوی خوش در سرویس بهداشتی خیلی بهتر از قرار دادن گیاهان معمولی است. 

فلاور باکس ها در اتاق نشیمن

وجود گیاهان و گل ها نه فقط به زیبایی اتاق نشیمن کمک می کند بلکه حس آرامش هم با خودش همراه دارد. بهتر است به جای قرار دادن گلدان های کوچک که شاید با یکدیگر همخوانی هم نداشته باشند به فکر یک فلاور باکس درست و حسابی باشید و آن را گوشه ای از اتاق نشیمن قرار دهید. در این قسمت می توانید با نورپردازی زیبا، جلوه باکس مذکور را بیش تر از حالت معمول آن کنید و فضایی دنج و پر از آرامش بسازید.

فلاور باکس در اتاق خواب

با قرار دادن فلاور باکس های کوچک در پشت پنجره اتاق خواب تان زیبایی و لطافت را به اتاق خواهید آورد. لزوما نیازی نیست که گل های فلاور باکس طبیعی باشد. می توانید تنها به جنبه زیبایی آن بسنده کنید و یک فلاور باکس با گل های خشک شده و یا مصنوعی در گوشه ای از اتاق قرار دهید. 

فلاور باکس ها در پاسیو 

پاسیو ها در معماری مدرن دوباره مورد توجه قرار گرفته اند و در حال حاضر خیلی از خانه های دارای دکوراسیون مدرن دارای پاسیو های زیبایی می باشند. استفاده از فلاور باکس در پاسیو ایده خیلی خوبی است که پاسیو را جذاب می کند و اتفاقا محیط خوبی هم هست برای پرورش گیاهانی که دوست دارید. 

بدون شک باکس های بیان شده همگی زیبا هستند و در هر جایی که باشد زیبایی را به همراه خواهند داشت. لذا محدودیتی برای استفاده از آن ها وجود ندارد. این ها نمونه هایی از کاربردهای فلاور باکس بود اما شما هم می توانید در هر قسمتی از دکوراسیون داخلی و یا خارجی خانه از این عنصر تزیینی پرطرفدار استفاده کنید.


به نفل از ساختمون


بیشتر از ما بدانید :

آگرو گلاله طراح و مجری احداث و نگهداری فضای سبز، دیوار سبز، بام سبز،گرین روف،سازه های سه بعدی، اتوماسیون آبیاری و آبیاری تحت فشار، واردات بذر چمن و چمن رول،کاشت چمن به روش هایدروسیدینگ،جابجایی درختان،زمینهای چمن ورزشی ، مشاوره و مطالعات موضوعی،فلاورباکس


پل طبیعت مجری شرکت گلاله سبز

#green_roof #roof_garden #greenwall #bigball #tower #3d_landscaping #verticalgarden #verticalgardens #verticalgardening #verticalgardenwall #Kverticalwallgarden #outdoorverticalgarden #indoorverticalgarden #indoor #outdoor #outdoors #bridge_nature

#پل_طبیعت #دیوار_سبز #بام_سبز #فضای_سبزعمودی #فضای_سبز_سه_بعدی #تاور #بیگ_بال

#فضای_سبز #اجرای_فضای_سبز #نگهداری_فضای_سبز #طراحی_فضای_سبز #سبز #فضا #باغ_کتاب #باغ #کتاب

#landscape

  


 
 

 
 

سه شنبه 1 بهمن 1398

تعداد بازدید : 4096 بازدید

تماس با ما

کتابهای زیادی حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.


نشانی شرکت :  

تهران , میدان المپیک ,خیابان ساحل ,کوچه 43 , پلاک 8


تلفن و فکس :

44115767 , 44137109 , 44137110


وب سایت      www.agrogolaleh.com         

نشانی الکترونیک    info@agrogolaleh.com


تلگرام

اینستاگرام

پشتیبانی آنلاین ؛ اسکایپ
skype@agrogolaleh.com